www.likvidace-autonehod.cz
Úvodní stránkaLikvidace škod

Likvidace škod

Když vznikne dopravní nehoda

Informace likvidátorů pojišťoven nejsou vždy přesné a dostačující. Nedozvíte se od nich automaticky o všech nárocích, které můžete z „povinného ručení“ viníka dopravní nehody uplatnit. Zisk těchto firem je tvořen především rozdílem mezi přijatým pojistným a vyplacenými náhradami škod.

Dotazy

Na čem jsou naše služby založeny

Na naše služby máte zákonný nárok v rámci povinného ručení viníka

Pro každého poškozeného účastníka dopravní nehody jsou tedy bezplatné. Využití našich služeb z pozice poškozeného nemá žádný vliv na výši pojistného plnění ani na stavu Vašeho bonusu v pojišťovně...Ceník

Převezmeme zastoupení a postaráme se o vše potřebné

Postaráme se o vyplnění formulářů pro pojišťovnu, prohlídku a nafocení škody likvidátorem a zajištění podkladů potřebných pro rychlé vyřízení pojistné události

Předáte nám Váš havarovaný automobil a odjedete v náhradním vozidle

Poškozený podepíše plnou moc k zastupování a poskytne potřebné podklady pro vymáhání škody (kopie řidičského a technického průkazu, popis nehody atd...) a odjíždí v náhradním vozidle.

Provedeme konečné uplatnění nároku na náhradu škody

Jakmile je vozidlo opraveno, zákazník překontroluje kvalitu opravy, převezme vozidlo ze servisu a vrátí náhradní vozidlo. Nečeká na konečné vyúčtování s pojišťovnou a ihned odjíždí ve svém opraveném voze.

Zkušenosti našich klientů

Spokojená klientka Lucie
Lucka Břeclav

“Při neopatrném předjíždění o mně zavadilo jiné vozidlo. Na mém autě jsem měla poškozenou celou levou stranu vozu. U pana Řediny mi ochotně všechno vysvětlili, předala jsem poškozené auto a odjela v náhradním. Asi za 3 dny jsem si auto převzala opravené. Byla jsem moc spokojena a všem tuto firmu doporučuji.”

Spokojený klient Pavel
Pavel Olomouc

“Autoservis pana Řediny mi doporučili na pojišťovně, jako svou smluvní opravnu. Když jsem přijel s promáčknutým blatníkem a dveřmi, pan Ředina se mě ochotně ujal. Sepsali jsme všechny dokumenty a za dvacet minut jsem odjížděl náhradním vozem. Byl jsem mile překvapen, když mi za dva dny pan Ředina zavolal, že je moje auto opraveno a připraveno. Doporučuji všem!”